Pracownik Sekcji Spraw Pracowniczych

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (zatrudnienia, trwania i ustania stosunku pracy, ewidencji i rozliczania czasu pracy,
  • Przygotowywanie i przekazywanie do płac dokumentacji niezbędnej do sporządzenia list płac,
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo płacowego,
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji związanej ze świadczeniami socjalnymi,
  • Prowadzenie dokumentacji z zakresu podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez pracowników,
  • Pomoc w opracowywaniu wewnętrznych aktów prawnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, ochrony danych osobowych, Ustawy o ZFŚS,
  • Znajomość różnych systemów wynagradzania i motywowania,
  • Doświadczenie we wdrażaniu procedur ocen pracowników,,
  • Znajomość różnych systemów rozliczeniowych czasu pracy,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Odpowiedzialność, sumienność,samodzielność i dokładność.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl  lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12 do dnia 10.11.2017 r.

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”