Instruktor Surfingu

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach.
Jesteśmy  liderem w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórcą energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreatorem nowoczesnych metod i strategii  zarządzania.
Jesteśmy inwestorem  i przyszłym eksploratorem Parku Wodnego w Tychach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wodny Park Tychy
Strefa surfingu

Zadania:
  • zorganizowanie i prowadzenie programów zajęć o różnym stopniu zaawansowania,
  • praktyczne prowadzenie zajęć ruchowo – instruktażowych, zgodnie z zatwierdzonym „Instruktażem zajęć”,
  • stałe sprawowanie opieki nad osobą korzystającą z Surfingu,
  • wyjaśnianie i egzekwowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa,
  • promowanie strefy poprzez organizowanie pokazów własnych umiejętności i technik surfowania,
  • prawidłowa obsługa wyposażenia w Strefie, zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz instrukcjami obsługi, kontrola stanu technicznego i jakości sprzętu,
  • zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku tychy i kontaktu z klientem.

Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • ukończone kursy uprawniające do prowadzenia zajęć, potwierdzone odpowiednimi dokumentami,
  • tematyczna wiedza z zakresu organizacji i prowadzenia zajęć instruktażowych,
  • zorientowanie na klienta,
  • koncentracja, podzielność uwagi, spostrzegawczość i refleks,
  • samodzielność, kreatywność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  • skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań,
  • dyspozycyjność – praca w równoważnym czasie pracy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl  lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12.

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015r., poz. 2135.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”