Data:2014-03-31 12:03:00
Treść:Biuletyn Informacji Publicznej RCGW S.A. został stworzony, aby ułatwić dostęp do informacji na temat RCGW S.A.

Po lewej stronie znajduje się menu główne, które umożliwia przeglądanie interesujących Państwa informacji. Menu pionowe podzielono na szczegółowe działy tematyczne, związane z udostępnianymi informacjami. Menu poziome dostępne na górze i na dole strony umożliwia szybki dostęp do podstawowych informacji. Aby wyświetlić szczegółowe informacje na wybrany temat, należy ustawić kursor na daną pozycję menu i kliknąć lewym przyciskiem myszy.

W menu poziomym na górze i na dole strony, znajdują się odnośniki do informacji Takich jak:
Redakcja - lista osób tworzących i zamieszczających informacje w biuletynie BIP
Rejestr zmian - historia zmian treści publikowanej w biuletynie BIP
Kontakt - dane teleadresowe Spółki
Pomoc -  instrukcja obsługi i zasady korzystania z biuletynu BIP RCGW S.A.

W menu pionowym po lewej stronie biuletynu znajdują się odnośniki do szczegółowych informacji pogrupowanych w poszczególne zagadnienia tematyczne:
Dane podstawowe
Status prawny
Przedmiot działalności
Struktura
Majątek
Organy Spółki
Kontrole
Przetargi
Konkursy
Pozostałe informacje
Rejestry
Sposób załatwiania spraw
Informacje nieudostępnione

Moduł Wyszukujący - znajduje się po prawej stronie. Aby odnaleźć interesujące nas informacje, proszę kliknąć lewym przyciskiem myszy w miejscu "wpisz szukaną frazę" a następnie wpisać szukany wyraz poszukiwane hasło i kliknąć lewym przyciskiem myszy ikonkę "szukaj" lub nacisnąć przycisk [Enter] na klawiaturze.

Pod menu pionowym znajduje się logo RCGW S.A. Klikając w nie lewym przyciskiem myszy, wejdą Państwo na główną stronę internetową RCGW S.A. która znajduje się pod adresem www.rcgw.pl

Nad menu pionowym znajduje się znak graficzny BIP. Klikając w znak graficzny lewym przyciskiem myszy, wejdą Państwo na oficjalną stronę internetową BIP prowadzoną przez MSWiA. Na tej stronie (http://www.bip.gov.pl) opublikowano wszystkie wiadomości o zadaniach, jakie ma spełniać Biuletyn Informacji Publicznej, oraz o aktach prawnych, na podstawie których funkcjonuje.