Nowości w serwisie:

Elektryk

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach.
Jesteśmy  liderem w zastosowaniu nowoczesnych technologii oczyszczania ścieków, wytwórcą energii z odnawialnych źródeł  oraz   kreatorem nowoczesnych metod i strategii  zarządzania.
Jesteśmy inwestorem  i przyszłym eksploratorem Parku Wodnego w Tychach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy elektryk/Elektryk
Miejsce pracy: Tychy

Zadania:
  • Usuwanie awarii  i  naprawa maszyn i urządzeń
  • Wykonywanie przeglądów i konserwacji  zgodnie z  powierzonym zakresem i harmonogramem
  • Aktywna współpraca z innymi działami
  • Przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne preferowane obszary: automatyka, elektryka lub pokrewne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w eksploatacji urządzeń przemysłowych
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy)
  • Uprawnienia SEP typ G1/E do 20 kV
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość automatycznych systemów sterowania opartych na sterownikach PLC
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnice
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Dokładność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie trzy zmianowym
Oferujemy:
  • Pracę w gminnej spółce na terenie nowoczesnej oczyszczalni ścieków i Parku Wodnego w Tychach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Zatrudnienie na umowę o pracę – pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl  lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12.

Nadesłanych zgłoszeń nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Regionalne Centrum Gospodarki Wodno – Ściekowej S.A. w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2015r., poz. 2135.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”