Autorytet budownictwa i gospodarki śląskiej

Prezes Zarządu RCGW S.A. – Zbigniew Gieleciak – został uhonorowany tytułem „AUTORYTET – BUDOWNICTWA I GOSPODARKI ŚLĄSKIEJ”. Nagroda jest przyznawana osobom indywidualnym za  szczególnie  osiągnięcia w działalności zawodowej oraz wkład w rozwój regionu.

Nagroda została przyznana w ramach konkursu „Śląskie Budowanie” organizowanego przez Śląską Izbę Budownictwa. Kapitułę Konkursu stanowiły osoby reprezentujące Wojewodę Śląskiego i Marszałka Województwa Śląskiego, Rektorów Politechniki Śląskiej oraz Politechniki Częstochowskiej, samorządy zawodowe i gospodarcze budownictwa, które utworzyły „Forum Budownictwa Śląskiego” a także eksperci w poszczególnych kategoriach konkursu i przedstawiciele Prezydium i Rady Śląskiej Izby Budownictwa.

Kapituła doceniła profesjonalne i innowacyjne zarzadzanie przedsięwzięciami inwestycyjnymi w zakresie gospodarki wodno-ściekowej i budownictwa infrastrukturalnego oraz aktywne kierowanie samorządem gospodarczym w Tychach.
 
Uroczyste wręczenie nagród w postaci statuetek autorstwa śląskiego rzeźbiarza Zygmunta Brachmańskiego miało miejsce 25 listopada 2016r. w Teatrze Miejskim w Gliwicach w trakcie XIX Gali Budownictwa.

 

Wydrukuj stronę